بهترین اپلیکیشن‌های اندروید و iOS هفته (9 - 15 بهمن)

توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها پیوسته در تلاش هستند تا با طراحی برنامه‌های جدید یا اضافه کردن قابلیت‌های جدید به نسخه‌های فعلی اپلیکیشن‌ها، طیف مخاطبان بیشتری را جذب کنند به همین علت هر هفته شاهد عرضه اپلیکیشن‌های جدید یا بروزرسانی‌ نسخه‌های فعلی هستیم. البته نمی‌توان انکار کرد که بسیاری از این برنامه‌ها آن چنان که باید مفید و کاربردی نیستند.

 

در هر حال نباید فراموش کنیم که کارآمدترین راه برای پیدا کردن بهترین اپلیکیشن های موجود در بازار، نصب و استفاده از اپلیکیشن های مختلف است تا بتوانید برنامه ای که بیشترین سازگاری با نیازهای شما را دارد، انتخاب کنید.

 

1) Snapsie

قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور

snaprise

اگر برای پرورش اندام خود به تازگی در باشگاه ثبت نام کرده اید، احتمالا علاقه دارید که مسیر پیشرفت تان را به صورت تصویری و با گرفتن عکس، مستند کنید تا انگیزه بیشتری برای ادامه داشته باشید. Snapsie اپلیکیشنی است که در این مسیر به شما انگیزه بیشتری خواهد داد، این اپلیکیشن به شما امکان می دهد تا تصاویر قبل و بعد بسیار خوبی بگیرید به این صورت که پیش از ثبت عکس و در بخش Viewfinder دوربین شما را راهنمایی می کند تا تصویری که در حال ثبت آن هستید، شبیه به عکس قبلی که آن را گرفته اید باشد. این اپلیکیشن دارای یک قسمت انیمیشن ساز است به این ترتیب می توانید پس از چند ماه از میزان پیشرفت خود یک ویدیوی Timelapse درست کنید.

 

2) Cornerfly

قیمت: رایگان
لینک دانلود از گوگل پلی استور

Cornerfly

این اپلیکیشن لایه جدیدی به گوشی اضافه کرده و گوشه های نمایشگر را گرد می کند. بله به همین سادگی!

 

3) Exacto

قیمت: 2.99 دلار
لینک دانلود از اپ استور

Exacto

اپلیکیشن ویرایش عکس Excto به شما امکان می دهد تا سوژه های موجود در یک عکس را با ابزارهای بسیار دقیق انتخاب کنید، سپس می توانید سوژه انتخابی را روی تصاویر در سایر اپلیکیشن ها قرار دهید. این برنامه برای ترکیب سوژه های مختلف و افراد در عکس های مختلف در کنار یکدیگر مفید است.

 

4) Music Mate
قیمت: رایگان
لینک دانلود از گوگل پلی استور

Music Mate

این اپلیکیشن می تواند موزیک ویدیوی آهنگی که در حال گوش دادن به آن هستید را از یوتیوب پیدا کند. به این ترتیب نیازی نیست که به صورت شخصی به دنبال موزیک ویدیوی آهنگ مورد نظر خود بگردید.

 

5) Pixabay

قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور
لینک دانلود از گوگل پلی استور

Pixabay

Pixabay سرویسی پر از عکس های گروه بندی شده و با کیفیت است که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

 

6) Oblique

قیمت: 1.99 دلار
لینک دانلود از اپ استور

Oblique

این اپلیکشن منتخبی از فیلترهای جذاب را در اختیار شما قرار داده و به شما امکان می‌دهد تا تصاویر مورد نظر خود را به سادگی و درست لحظه ای که در حال ثبت عکس هستید در قسمت Viewfinder دوربین ویرایش کنید.

 

7) Peek Launcher

قیمت: رایگان
لینک دانلود از گوگل پلی استور

Peek Launcher

این لانچر در حالت کلی بر مبنای دسترسی دائمی به یک کیبورد الفبایی در هوم اسکرین آن طراحی شده است. به این ترتیب کاربران می توانند بسیار سریع و تنها با چندین ضربه، به دنبال محتوای ذخیره شده در بخش های مختلف گوشی از جمله اپلیکیشن ها، مخاطبان و وب سایت های مختلف بگردند، حتی عملکردهای درون اپلیکیشن ها هم می توانند به عنوان نتایج سرچ نمایش داده شوند. علاوه بر این، Peek Launcher یاد می گیرد که شما در چه زمان هایی از روز و در چه مکان هایی از یک اپلیکیشن خاص استفاده می کنید و به این ترتیب 8 اپلیکیشن مورد علاقه شما را در هوم اسکرین نمایش می دهد.

 

8) Timeless

قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور

Timeless

تایم لس یک اپلیکیشن مدیتیشن بسیار عمیق است که شما را برای انجام تمرینات مدیتیشنی مختلفی که توسط متخصصان طراحی شده اند، هدایت می کند و حتی به شما امکان می دهد تا تمرینات اختصاصی خود را بسازید. این برنامه دارای بخشی است که به شما امکان می دهد در طول روز با سایر افرادی که به رها شدن از ذهن نیاز دارند، در ارتباط باشید. دانلود این اپلیکیشن رایگان است اما دارای اشتراک یک ماهه 9 دلاری است.


9) LogoMetric

قیمت: 2.99 دلار
لینک دانلود از اپ استور

Filmborn

این اپلیکیشن به طراحی لوگو اختصاص دارد و قالب های از پیش آماده لوگوهای مختلف را برای انتخاب به شما نمایش می دهد. این اپلیکیشن هم چنین به شما امکان می دهد که متن های خود را با استفاده از 120 فونت و استایل مختلف بنویسید. در آخر می توانید لوگو، متن و تصویر پیش زمینه را مطابق با علایقه خود ویرایش کنید.

 

10) Core

قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور
لینک دانلود از گوگل پلی

Core

Core اپلیکیشنی مخصوص علاقه مندان به بازی های موبایلی است و شما را در جریان جدیدترین بازی های عرضه شده به بازار قرار می دهد.

 


11) Filmborn
قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور

LogoMetric

Filmborn یک اپلیکیشن دوربین است که قابلیت اصلی آن ارایه فیلترهایی با سبک فیلم های سینمایی قدیمی است. با این حال حتی اگر نخواهید از فیلترها استفاده کنید، این برنامه کنترل های دستی بسیار مفیدی را برای ثبت عکس هایی بسیار بهتر در اختیار شما قرار می دهد.

 

12) Smart Drawer

قیمت: رایگان
لینک دانلود از گوگل پلی استور

Smart Drawer

این اپلیکیشن جایگزین App Drawer پیش فرض گوشی شما می شود و به صورت خودکار تمامی اپلیکیشن های موجود در گوشی را در 6 دسته شامل ارتباطات، اینترنت، بازی، رسانه، تنظیمات و کاربردپذیری تقسیم بندی می کند. شما می توانید گروهی که اپلیکیشن ها به صورت خودکار در آنها قرار گرفته اند را تغییر دهید.

 

13) Walk Against Humanity

قیمت: رایگان
لینک دانلود از اپ استور

c450c028-6622-4a8c-8bf4-3513572855ec

این اپلیکیشن می تواند قدم های شما را شمارش کرده و با اپلیکیشن Apple HealthKit در گوشی هوشمندتان سینک شود. Walk Against Humanity در آخر اطلاعات دقیقی درباره قدم های شما و مسافتی که طی کرده اید را ارایه کرده و حقایق تصادفی و لغات انگیزشی را نمایش می دهد.