• صفحه اصلی
  • اخبار
  • مشخصات گوشی گلکسی Xcover 4 سامسونگ فاش شد؛ چیزی تا رونمایی نمانده است

مشخصات گوشی گلکسی Xcover 4 سامسونگ فاش شد؛ چیزی تا رونمایی نمانده است

c5cacbc3-be39-4e74-b509-7e9e54e7b215

تقریباً یک ماه پیش، شایعاتی در خصوص تصمیم کمپانی سامسونگ برای رونمایی از اسمارت فونی جدید به نام گلکسی Xcover 4 در فضای وب منتشر شد و اکنون اطلاعات رویت شده در بنچمارک گیک‌بنچ، بیش از پیش بر احتمال رونمایی از این گوشی در آینده ای نزدیک قوت می بخشد.

 

تا به امروز، اطلاعات دقیقی در خصوص این محصول و مشخصات آن در دسترس نبود تا این که ساعاتی پیش، مشخصات این گوشی در دیتابیس بنچمارک یاد شده رویت شد و اگر این اطلاعات درست باشد می توان گفت که سامسونگ به زودی، از اسمارت فونی تحت عنوان گلکسی اکس کاور 4 رونمایی خواهد کرد.

اگرچه ممکن است این گوشی زودتر از گلکسی اس 8 معرفی شود، اما شنیده ها حاکی از این است که عرضه این عضو جدید به بازار، پس از عرضه گلکسی اس 8 آغاز خواهد شد. از این رو، برخی از منابع خبری اوایل ماه آوریل را زمان ورود این گوشی به بازار گوشی های هوشمند پیش بینی کرده اند.

و اما در خصوص مشخصات احتمالی این محصول می توان گفت که گلکسی اکس کاور 4 از پردازنده اگزینوس 7570، رم2 گیگابایتی، تراشه گرافیکی MALI-T720 و نمایشگری با رزولوشن 720 پیکسل در دل خود بهره خواهد برد. گفته می شود که این گوشی ادامه دهنده راه محصول قبلی متعلق به این خانواده یعنی گلکسی اکس کاور 3 که تقریباً دو سال پیش رونمایی شده بود، خواهد بود.

متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص سایر مشخصه های فنی و یا قیمت و زمان عرضه آن به بیرون درز نکرده و باید منتظر ماند و خبرهای بعدی در روزهای آتی را دنبال کرد. ناگفته نماند که برخی منابع خبری نیز از رونمایی این گوشی در MWC 2017 خبر داده اند که البته هنوز توسط سامسونگ تایید و یا رد نشده است.

ارتباط با ما

آدرس :
شماره تماس :
آدرس ایمیل: