پیمان رازداری

 

در پيمان رازداری مهر انفو حفاظت و کاربرد اطلاعات جمع آوری شده از مراجعین پایگاه اینترنتی را به شما اعلام می کند.

privacy

حریم شخصی شما برای ما قابل احترام بوده و به هنگام در خواست اطلاعات از شما در این پایگاه موارد بر اساس مفاد پیمان قابل استفاده خواهد بود ولی ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت. این پیمان در بازه های زمانی به روز رسانی می شود که با مراجعه مجدد می توانید از تغییرات پیمان مطلع شوید.

در این راستا ممکن است اطلاعاتی از قبیل نام و عنوان شغلی ، اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک، اطلاعاتی درباره ترجیح‌ها و علایق در حوزه‌ی محصولات، پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی، اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان به منظور شناخت نیازهای شما،ارائه پیشنهادات مفید برای مشتریان از شما درخواست کنیم.

 

 

به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

•  ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
•  استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
•  ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جالب باشد در قالب خبرنامه و ...
•  تماس برای انجام تحقیقات بازار از طریق نامه الکترونیک یا تلفن
•  استفاده از اطلاعات شما برای اختصاصی کردن سایت بر اساس علایق شما، بر اساس مدل کسب‌و‌کار، صنعت و ...
•  ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.
•  اگر هر زمان خواستید که اطلاعات مورد نظر ما به شما ارسال نشود، می‌توانید با ارسال نامه‌ی الکترونیک به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  خواستار حذف نام خود از خدمات اطلاع‌رسانی ما شوید. ما حتما بر اساس نظر شما رفتار خواهیم کرد.
•  ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.
•  اگر فکر می‌کنید اطلاعاتی که از شما داریم، اشتباه یا ناقص است، لطفا با ارسال نامه‌ی الکترونیک به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ما را آگاه کنید تا اطلاعات مورد نظر را تصحیح کنیم.

      
       
privacy                   privacy1