• صفحه اصلی

طراحی سایت و پورتال

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند.

گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد که امروزه وب را به یکی از مهمترین و موثرترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی تبدیل ساخته است.

گروه نرم افزاری مهرانفو خدمات طراحی سایت و پورتال خود را با توجه به نیازهای کارفرمايان، نوع فعالیت در نظر میگیرد.

 

سایت باید گرافیک زیبا در عین حال متفاوتی داشته باشد تا از طریق همین گرافیک به نوعی برند سازی شود. نمایش محصولات و خدمات باید به گونه ای باشد که کاربر در سریع ترین زمان، به خدمات و محصولات اصلی آن مجموعه دسترسی پیدا کند و از نحوه ی فعالیت اطلاع دقیقی پیدا نماید.

باید توجه کرد که امکانات یک سایت باید در قالب مطابق با نوع کار آن چیده شود. امکاناتی مانند معرفی پروژه ها و محصولات تولیدی ، اطلاعات تماس ، مشتریان و همکاران و ... باید در گرافیکی منطبق با آن کار چیده شده و رنگ آمیزی قالب به درستی و توسط گرافیست های آگاه به این موضوع طراحی گردد. طراحی سایت برای موسسه ها یکی از انوع طراحی های خاص و حساس می باشد که در صورتی که به درستی و با آگاهی نسبت به نوع مخاطبان طراحی شود میتواند سایتی موفق برای صاحبان آن شود و مشتریان را از طریق وب سایت ، جذب نماید.

از مهمترين دلايل راه اندازی وب سايت عبارتست از:

  • افزايش اعتبار شرکت 
  • پل ارتباطی و متقابل بين صاحبان شرکت و مخاطبين
  • پايگاهی مناسب برای اطلاع رسانی شرکت
  • محلی مناسب برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات شرکت بدون محدوديت در زمان و مکان

 

بسته های کسب و کار مهرانفو:

 

diamond-pack

golden-pack

silver-pack

bronze-pack

expert-pack

basic-pack

association-pack

برچسب ها: طراحی سایت, طراحی پورتال, پکیج طراحی سایت